FURNITURE / Tables / Spelbord 5005766
nr 500 5766
Spelbord
Lenght: ()
sent 1800-tal, ek (slitage)
100
SEK 300
Monday December 10 2007
at 16:45:52
250 kr
150 kr
250 kr
- Thema-auction